Dochádzkové systémy

Translate

Výrobcovia

Žiadny výrobca

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty

Objednávanie tovaru :

 

Objednávanie tovaru vykonávajte už na nových stránkach :

www.dochadzkove-systemy.eu

   Pre správne fungovanie objednávania súčasná stránka nevyhovuje, pokiaľ nepovolíte v prehliadači nezabezpečený obsah.

 Po nejakom čase bude táto stránka automaticky presmerenovaná na novú.

   Všetky Vaše účty a registrácie zaniknú zrušením tejto stránky.

 

         Vybraný druh tovaru si môžete najjednoduchšie objednať prostredníctvom Vášho účtu (konta), ktorý si môžete u nás vytvoriť. Objednávka je v systéme zaregistrovaná iba po potvrdení všetkých krokov od výberu tovaru až po spôsob doručenia a platby.

                                                  

 

   Ak máte záujem môžete si vytvoriť  Váš účet.

 

   Ak si želáte objednať tovar iným spôsobom môžete nás kontaktovať, emailom, poštou prípadne telefonicky a tovar môžeme objednať. Napíšte nám a my Vás budeme kontaktovať.

   Objednávky možno posielať  24 hodín denne po celý rok. Objednávky odoslané v sobotu, nedeľu a v deň štátneho sviatku budú spracované v nasledujúci pracovný deň. Každá objednávka bude potvrdená zaslaním emailu. Maximálna hodnota objednaného tovaru na jednu objednávku môže byť 2 000,00 € s DPH.

  
    Ak je hodnota objednávaného tovaru vyššia, je potrebné ju rozdeliť do viacerých objednávok, prípadne je možné dohodnúť individuálne iný spôsob.

 

   Každé objednanie tovaru bude spätne potvrdené komunikáciou s Vami a tovar bude doručený podľa Vašich požiadaviek. Štandardne je tovar doručovaný v pracovných dňoch v priebehu dňa, ale je možné individuálne dohodnúť doručenie v termínoch do 10:00, do 12:00 v pracovných dňoch, prípadne vo vybraných mestách a obciach aj v sobotu.

   Objednanie tovaru podlieha potvrdeniu objednávky a akceptovaniu všeobecných obchodných podmienok.

   Objednávateľ má právo odvolať objednanie tovaru cez internet do 24 hodín od odoslania objednávky zaslaním žiadosti na uvedenú e-mailovú adresu v kontaktoch.

 

   V prípade ak nebude objednávka na tovar spätne potvrdená zaslaním emailu, prípadne telefonicky nebude realizovaná ani jeho dodávka.

 


ÚvodÚvod

Košík  

(prázdny)

Nové produkty

Momentálne tu nie sú žiadne nové produkty

Reklama