Dochádzkové systémy

Translate

Výrobcovia

Žiadny výrobca

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty

   Nový dochádzkový systém

      V roku 2017 sme pre Vás pripravili nový vylepšený dochádzkový systém, ktorý bude možné využiť pre rôzne typy dochádzok a nahradí dochádzku, ktorú sme doteraz používali.

   Nový typ SW dochádzky zjednoduší inštaláciu, zprehľadní poskytované služby, výstupy a vyvíjaný bol postupne pričom zohľadnuje doteraz všetky naše niekoľkoročné skúsenosti a znalosti v oblasti danej problematiky.

   Použitie nového dochádzkového systému bude od jednoduchého riešenia "ALL IN ONE" (ALINO), tzn. celá dochádzka ( SW+HW ) bude uložená v snímači TP100, komunikácia bude prebiehať prostredníctvom LAN siete a zobrazená bude vo WEB prehliadači až po dochádzky s rôznymi podnikovými službami, exportom do podnikových systémov, miezd ....  a ďalších SW prepojení podľa potreby.

 

   Jednoduchá dochádza ALINO bude bez potreby inštalovania SW v PC, nastaví sa len potrebná IP adresa v snímači pre komunikáciu v sieti. Celá SW inštalácia dochádzky bude umiestnená v snímači. Takéto riešenie je určené pre menšie podniky a firmy. Pre väčšie a rozsiahlejšie riešenia dochádzky bude určené dochádzka s nadstavbou pre uloženie SW na serveri, alebo PC....., podľa potrieb a požiadaviek.

 

   SW prostredie pre všetky typy dochádzok bude rovnaké a jednotlivé riešenia sa budú rozlišovať nastavením a pridaním jednotlivých SW modulov. Rozšírenie dochádzky do budúcnosti preto nebude žiadnym problém pre užívatľov, nakoľko prostredie zostáva zachované a zmenia sa len nastavenia a pridané moduly.

   Pre tento typ dochádzky sme pripravili do ponuky aj nový dotykový dochádzkový snímač Touch PAD ( TP100 ) s možnosťou snímamia pre karty, prívesky, alebo odtlačky prstov.

TP100            

 


ÚvodÚvod

Košík  

(prázdny)

Nové produkty

Momentálne tu nie sú žiadne nové produkty

Reklama